Opel Corsa Nga Zvicrra -05

Shitet nga: Afrimi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes Opel Corsa 1.3CDTI (Dizell)motorr me Zingjir ECO TEC ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga Zvicrra Viti i Prodhimit 2005, vetura eshte shum e paster si mbrenda ashtu edhe nga jasht posedon :Klim, ABS, Airbag, Komanda ne vollan , Vollan Levizes posht-lart ,Radio me CD Fabrikisht , Bordkompjuter, dritaret elektronike, pasqyret elektronike dhe me nxemje ,hapje nga lart me dirigjues , centrall, fellne me goma dimrit te reja , dy qelsa, libra servisi , kilometrat e garantuara , Ekspertiza e ber ne Zvicerr me 29.12.2015 per dy vitet e ardhshme etj Full Extra .Vetura eshte ne gjendje shum te mir dhe e gatshme per doganim ,vetem bleres serioz .Pa Dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim