Opel Corsa benzin -03

Shitet nga: Shpetim 04 Tet 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel corsa C 1.0 ABS me klime dhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim