Opel Corsa diesel e ardhur nga jasht -03

Shitet nga: afrim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
shes opel corsa disel 1.7 dti me km 180.. viti 2003 e qlajmruar dhe mund te doganohen menjehet shpenzime minimale vetura posedon klim gjama elektronik komanda timon e shum sende tjera te cilat i posedon vetura dhe modeli vetures alufelga mit de guma te mira ju mirpres .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim