Opel corsa

Shitet nga: ejup 22 Mar 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet vetura Opel Corsa 1.2 benzin, viti i prodhimit 2003 , 145000km, ngjyra e kuqe. Vetura eshte ne gjendje shume te mire , i ka te gjithe serviset e kryera. gjithashtu ka dhe nje pal gome te dimrit me bandash.

Cmimi 3100 euro.

Tel. 045 544003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim