Opel corsa 1.4 benzin -96

Shitet nga: Albian 09 Gsh 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Vetura esht ne gjendje te rregullt
Me targa te austries
Nderrim i munshem
per me shum na kontaktoni ne +37745654745 dhe +38649666175
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim