Shes Opel korsen 1.2 viti 2001

Shitet nga: Driton 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes Opel korsen 1.2benxin viti 2001 ne gjendje Te mire teknike ,eshte e rujtne ne karoseri po ashtu edhe mbrenda
Vetura eshte e ardhun prej zvicre ne 2011 rexhistrimi I par ne kosov dhe pronari I pare
Extra -timon hidraolik,abs ,air bag,esp,ac-klim,CD kasetofon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim