Shes dhe Ndroj

Shitet nga: Sherif 20 Gsh 04:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes dhe ndroj Opel Corsa 1.3i ngjyre vishnje 5 dyer me 5 shpejtesi eshte vetur e garazhuar dhe e mirembajtur per me shume Info..044141497
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim