Shes opell corsen 1.3 dizell regjistrim 07.102016

Shitet nga: Gafa 17 Jan 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes korsen ne gjendje prefekte 1.3dizell regjistrim 07.10.2016 si dhe karton te gjelbert per jasht vendit vetura ka klim funksionale me gjitha serviset ekryera pres vetem blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim