Shitet vetura - Opel Corsa 1.4

Shitet nga: egzon sertolli 25 Sht 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Vetura eshte e vitit 2000, motorri sport, e regjistruar, me nje pal dyer. Eshte benzin, qmimi 3300.
Gjindemi ne prishtin dhe malishev.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim