USHITTTTTTTT

Shitet nga: ARIANIT 29 Pri 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa

SHES OPEL CORSA 1.2 BENZIN

NGJYRA E ZEZ METALIKE

E REGJISTRAR 8 MUJA

VETURA NUK ESHTE NDONJE KREDI BANKARE PERKTHIMI MUND T BEHET MRENDA DITES .

ESHTE NGJENDJE SHUM T MIR SHPENZIMET I KA T VOGA SEPSE ESHTE 1,2 BEZNIN

VETURA PUNON MIR DHE KA NJE VOZITJE SHUM T MIR ESHTE PE PERSHTATSHEM PER QDO MOSH

QMIMI 1650

TEL 044 646 950 +37745207664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim