Vetura opell corsa

Shitet nga: Nadire 05 Jan 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Osht i rujtun shum.ka gumat per dimer dhe per ver.osht me 5 dyer shpenzimet e vogla.regjistrim nji vit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim