corsa

Shitet nga: corsa 13 Dhj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Vetura osht ne gjendje shum te mir teknike e ruajtur si brenda ashtu dhe jash ka 4 goma te reja etj 045684665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim