opel corsa

Shitet nga: corsa 10 Tet 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
vetura osht ne gjende shum te mir teknike e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura ka 4 goma te reja poashtu edhe serviset e kryara me rregull 045684665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim