oplel corsa 1.7 cdti ti te kuqe

Shitet nga: fatmir 03 Mar 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 250 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Vetura posedon
Dritat me llupa si dhe ollogenkat
klimatronik funksjonale
abs esp arbag ne te gjitha anet
centrall 2 gjamat e par me rrym pasyre elektronike
fellne orgjinal te opelit 15
doganen e ka ta paguar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim