shes Opel Corsa 1.4 ECOTEC SPORT

Shitet nga: Opel corsa 25 Dhj 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet vetura super ne gjendje te Mir e ruajtur si mrenda ashtu dhe jasht
e ardhun nga Zvicrra, Rexhistrim deri ne prill 2016
posedon Klima abs esp dritare me rrym centrall air bag fellne goma dimri dhe t veres, Rrypi dhembzor i Ri serviset e kryme
per me shum inf lajmroni 37744 148-656
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim