shes opel corsa ne gjendje shume te mire.

Shitet nga: OPEL CORSA 1.4 benzin 13 Jan 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
shes opel corsa ne gjendje shume te mire dhe i rujtune regji-16-11-2016 ngjyre e kuqe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim