shes opel corsa1.2benxin

Shitet nga: bujar 21 Dhj 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
shes opel corsa 1.2 benxin në gjendje të mir teknike
është 2008 dhe rexhistrim deri n,ë 13.10.2016
servisin e ka të krym komplet
është në emer temin dhe nuk është hipotek
extra-timon hidraolik,abs,xhamat me rrym,airbag,cd,mbrojts të kapakut,etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim