shes opell corsa C

Shitet nga: doni 22 Jan 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
SHES opell corsa 1.2benzin automatik kater dyr felkne goma te mira radio me cd ne gjendje shum te mir teknike dhe optike siq po shihet esa po ardhur nga zvicrra qmimi 2200ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim