transport auto vetura zvicer kosove

Shitet nga: reshit 16 Shk 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
bejme cdo jave transport auto vetura dhe kamion deri 3.5t
mjafton vetem nje thirrje ne viber ne kryjm krejt tjerat me sigurim me te gjitha
transport rrugor jo me kamion
viber+watsap 0041766341389
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim