u shit flm merrejep

Shitet nga: ARIANIT 13 Shk 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
SHES OPEL ASTRA 1.4 BENZIN

I REGJISTRAR FIKS NI VIT

NGJYRA E HIRT METALIKE

VETURA NUK ESHT HIPOTEK PERKTHIM I MENJERHSUM BLERSIT

KA KARASERI DHE INETRJER T MIR

SHPENZIMET I KA

Fuqia e motorit :90 Hp
0 deri 100 km/h :14.1 sekonda
Rezervuari :52 L
Lëndë djegëse :A-95 (Benzin)
Shpenzimet - Qytet :6.2 L/100Km
Shpenzimet - Autostradë :5.2 L/100Km
Shpenzimet - Kombinuar :6.0 L/100Km

POSEDON
KLIM FUNKSIONAL
AIR BAG
TIMON SERVO
GJAMAT ME RRYM
GOMA T MIRA m+S
2 QELSAQMIMI 2600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim