u shit flm merrjep

Shitet nga: ARIANIT 26 Tet 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa

SHES OPEL CORSA 1.2 BEZNIN

VITI I PRODHIMI 1994

NGJYRA E KUQE METALIK KA NGJYR EXTRA TMIR

VETURA NUK ESHT KREDI BANKARE PERKTHIM I MENJERSHUM BLERSIT

POSEDON
ALARM
RADIO ME CD
DRITA MBRENDA EXTRA
INTERJER DHE KARASERI T MIR
GOMAT E DIMIRT M+S

OPEL CORSA ESHT TEKNIKISHT NE GJENDJE T MIR

ESHT E PERSHTATSHME PER QDO MOSH

TEL 044 647 279

QMIMI 1550

PRISHTIN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim