u shit

Shitet nga: Corsa 26 Sht 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 599 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes opell corsa 1.0 benzin e vitit 2000
Vetura eshte ne gjendje te rregullt ,posedon klime dhe ka regjistrim deri me 7.7.2016.

petr me shume informata mun te na kontaktoni edhe ne viber 044174179
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim