Opel Frontera -94

Shitet nga: bashkim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Frontera
Shitet vetura familiare Opel Frontera 1994 ne gjendje plotesisht te regullt. Motori eshte ndrue para 3 muajsh me 120000 km te kaluara nga Zvicra, nuk shpenzon vaj, hargjimi nen 10 litra. Klimë. radio, goma te reja mundesija qe ti montohet plini dhe eshte i regjistruar deri ne shtator 2016Cmimi 2000 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim