Opel

Shitet nga: Zgjim 31 Gsh 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Frontera
Shes Opel Frontera , viti 2000 , 2.2 diezel ne gjendje shum te mire dhe shum i ruajtur i mundshem edhe ndrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim