Shes Opel INSIGNIA

Shitet nga: Beni 06 Pri 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 100 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Insignia
Shes Opel INSIGNIA me 125 000 km, pronari i pare, 6 shpejtesi (ekonomik), tempomat, xhama elektrik,centrall,esp,abs, komanda ne vollan , bluetooth per telefon,dy par goma,etj. ne gjendje perfekte me tabela slovene dy çelsa ,i servisuar dhe i mirmbajtur ne slloveni me liber te servisit dhe fatura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim