Kadet

Shitet nga: xa 01 Sht 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
Shes opel kadet 1.6 ngjyr te kuqe/vishnje ne gjendje te mir me benzin dhe me plin,5 dyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim