Ne shitje Opel Kadett

Shitet nga: Bajram 03 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR   1 000 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
Shitet vetura opel kadet ne gjendje shum te mire dhe me regjistrim deri ne fund te korrikut 2016.Vetura e ka motorin e opel astres (1994). Ju lutem te me lajmerohen vetem te interesuarit serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim