Opel Kadett GSi 16v Turbo -90

Shitet nga: Blerand 29 Gsh 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
Ne kete veture kam bere investime rreth 11.000 euro.
Po e shes urgjent dhe me qmim teper te ulet per disa arsye private.

Motori: nga Calibra Turbo 4x4
Frenimi: 284mm Zimmerman
Amortizimi: Bilstein B8 / Eibach Pro kit
Gomat: GoodYear Eagle F1 GSD3
Fellnet: OZ Chrono HT Chrystal Titanium

Interieri: Original GSi 16v
Regjistrim: Deri ne Maj 2016

Videot mund ti shihni:
https://www.youtube.com/watch?v=IrulVsOyCwE
https://www.youtube.com/watch?v=rdmbbLuuQKU

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim