u shitt flm merrjep

Shitet nga: ARIANIT 30 Jan 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett

SHES OPEL KADET

I REGJISTRAR 5 MUAJ

NI PRONAR QE 16 VJET

NGJYRA E KUQE

ndrim me kocka qmimi me ndrim esht tjeter qmim

1,4 BENZIN ESHT NE GJENDJE SHUM T MIR KA MOTRIN E MIR PUNON SHUM MIR INTERJERIN MBRENDA E KA SHUM T RUJTUN DHE T PAQT

DY BREGJT MBRAPA I KA KAPUR KORRIZJON

-BODIN E KA SHUM T RUJUTUN NUK E KA T KALBUR

RRETKAPNJE TMIRAQMIMI 650
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim