Opel Meriva 1.3 CDTi

Shitet nga: Lum 06 Gsh 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Shes Opel Meriva ne gjendje teknike te shkelqyer. Vetura posedon klime, xhama elektronik fabrikisht te erresuar, senzor parkimi, EBS- TC, dy pale goma per vere dhe dimer te reja, eshte e prodhuar me 24.10.2006 ne sallon te opelit e blere ne vitin 2007. Vetura eshte pronari i dyte. Shpenzimet i ka 4 litra ne 100 km. te gjitha serivset i ka ne servise te opelit. Mund te hyjm ne kompenzim me ndonje mercedes c-class i vitit 2004-2005 200-220 cdi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim