Opel Meriva 1.7 CDTI 2003

Shitet nga: Atdhe 04 Maj 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 350 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Shitet Opel Meriva 1.7 CDTI 2003. Vetura ka ardh nga zvicrra para 2 viteve. Eshte ne gjendje te mrekullueshme. Ka te nderruar rripin dhembzor me kohe, akumulatorin e ka te nderruar dhe me garancion,
liber te servisit dhe serviset e regjistruara dhe garantuara, frena ABS, mbyllje qendrore
4 goma te veres me fellne dhe 4 te dimrit me bandash me rrotkapne.
Vetura eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe estetike. Poashtu shume ekonomike me hargjime shume te vogla.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim