Opel Meriva 1.7

Shitet nga: Xeni 19 Shk 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
I sapo doganuar me targa Ks I ardhur nga Austria, ne gjendje te mire si dhe me konsum shume konvenues
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim