SHITET OPEL MERIVA 1.7 CDTI - 05

Shitet nga: Arsim 11 Pri 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Shitet Opel Meriva- Diesel 1.7 CDTI 2005 ne gjendje shume te mire teknike dhe shume i ruajtur.
Regjistrim RKS deri ne korrik 2016.


Karakteristikat:
Klime,
Kasetofoni me CD,
ABS,
ESP,
Airbag,
Xhama elektronik.

Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin:
044 112 018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim