Shitet vetura opel meriva 1.7 CDTI

Shitet nga: OPEL 20 Tet 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Shitet vetura opel meriva 1.7 CDTI viti 2004,
vetura eshte krejt ne gjendje te rregullt teknike dhe fizike! Qmimi i fundit 4200 per me shum info kontakto :044986680
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim