Shitet

Shitet nga: Labi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Shitet Vetura Opel Meriva 1.7 CDTI Dizel Viti Pridhimit 09/06/2008 Vetura esht ne gjendje shum te mir esht e rujtne si brenda ashtu dhe jasht kerr i zvicrres .
Vetura esht full extra esht Model OPC Line ka klim pulla ne vollon radijo me CD gjamat para mbrapa me rrym fellne e shum sene tjera.
Eka servisin e madh te krym para 2mujve ne CH me faktur 1800 FR .
Kilometrat 198000 te garantume.
Esht e sapo ardhur nga CH pa Dogan.
vetura ka 3 Qelsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim