opel meriva

Shitet nga: tahiri 09 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Shitet vetura eshte e rujtne haum jasht dhe mrena shum e rujtne disell 1.7 hargjime minimale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim