Opel Omega 2.2 diesel -00

Shitet nga: bujar 22 Gsh 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 599 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
Shitet Opel Omega 2.2 diesel me klim me air beg me rexhistrim deri ne 6.6.2016 Ekotek motorrin me zingjir vetura posedon vallanin levizes,xhamat me rrym,me centrall me fellna alumini me nje fjal vetura ne gjendje te shkelqyer. vetura nuk eshte hipotek dhe mundet menjher te perkthehet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim