Opel Omega benzin -98

Shitet nga: toti 22 Gsh 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
Shes ose Ndrroj Opel Omega 2.0 benzin+plin
Esht shum e rujtun dhe ka regjistrim edhe 1 vit dhe me shpenzime shum te vogla ne plin .
Numri kontaktus. 049542112 & 049799451 & 045891344
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim