Opel omega benzin -95

Shitet nga: Valmir 13 Sht 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
Shes opel omega 1.8 benzin plin
Vetura eshte e regjistruar 01
Regjistrim ka deri N dhjetor 2015
Vetura posedon:central airbag abs shiber klim.
Vetura eshte ne gjendje te mir teknik si nmotor ashtu edhe ne karoseri dhe ne interier
Qmimi I diskutushem
Kontaktoni ne nr:049 638 950 dhe ne 044 894 877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim