Shes Opel Omega 2.2 DTI -03

Shitet nga: // 13 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
Shes Opel Omega 2.2 DTI ne gjendje te rregullt teknike dhe optike
Eksta ka :
Fellne
11 muj RKS
Klimatronik
Xenon
Xhama elektronik
Xhama te zi
Karrikat me nxemje
Interieri lekure dhe i paster
etj..
Vetura eshte per marakli
Per me shume info:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim