Opel Signum 2.2 DTI Dizel

Shitet nga: Krenar 21 Krr 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Signum
Shes opel SIgnum 2.2 DTI dizel
Posedon KlimaTronic,BoardComputer,RadioCD,Frigorifer+Tavolina mbrapa,Gjama me rryme,Pasqyre me rryme,Senzor te gomave,Shpenzime te vogla,Vetura eshte per 5 persona,dhe shum komode,Full Extra,3 qelsa
E posa ardhur nga Italia
pa dogan
Viber +377 44 44 70 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim