opel tigra rks

Shitet nga: shpati 06 Gsh 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Tigra
Shes opel tigra ne gjendje shum te mir si mrenda ashtu dhe jasht ka klim regjistrim deri me 27-12 ka muzik tmir airbag tip top me fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim