opel vectra karavan po me shesin

Shitet nga: isak 30 Sht 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 350 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
shitet opel Vectra 20 16v dti. regjistrimi deri me 24 09 2016
ne gjendje te shkelqyer. te kaluera 205500km. hargjime te vogla .jam pronar I makines . mund te lajm ne tel ..ju mirpres
makina posedon: klim funksionale zonale, abs ,rregullues timoni ,komanda per radio ne vollan,
ka radio cd ,airbag para dheanash ,etj etj ngjyra ekalter e mbyllur metalike,goma vs. si dhe mbyllje qendrore fabrikisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim