Blej Opel Vekter

Shitet nga: behar 11 Sht 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Tjetër
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Blej opel vekter , ata te cilet kane opel vekter te mire jam i interesuar per ta blere 1 , ata qe kan le te me shkruajne dhe te mi dergojne fotot ne facebook , ne kete link : https://www.facebook.com/gashi888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim