FLM U SHIT .OPEL VECTRA C 2.2 DTI

Shitet nga: OPEL 30 Nën 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
SHITET VETURA OPEL VECTRA C 2.2 DTI MOTORR ME ZINGJIR NE GJENDJE EXTREM TE RREGULLTE REGJISTRUAR NE TARGA
RKS POSDEDON REGJISTRIM 6 MUAJ


VETURA POSEDON SERVISTET E KRYERA ME RREGULL NE SERVIS TE OPELLIT

VETURA ESHTE NE EMRIN TIM PERSONAL GARANTOJ PER GJDO SEN BARTJA TE PRONARI I RI PA PROBLEM, NUK ESHTE NE HIPOTEK BANKARE OSE LLOJ GARANTUESI

POSEDON:

KLIMA AC NE FUNKSION
SENZORA PARKINGUT MBRAPA
ABS
ESP
EBD SISTEMI I FRENIMIT NE TE 4 DISQET NJESOJ NE RAST EMERGJENCE
PASQYRET ME RRYM FUNKSIONALE DHE LEVIZESE
AIRBAG BRENDA GJITH VETURES
BORD KOMPJUTER
MBYLLJE QENDORORE ME MODUL
GJAMAT ELEKTRIK
GJAMAT ANTIFLEX
PSHTETESE DORE NE ULSET PARA DHE MBRAPA
TIMON SERVO MULTIFUNKSIONAL
TIMON LEVIZES SIPAS NEVOJES
KOMANDA TE TIMON
RADIO CD
INTERJERIN SHUM TE PASTERT PA DUHAN
ULSET ME MASAZH
NGJYRA E GJELBERT METALIKE ME PERLA E CILA NVARSISHT NGA KOHA NDRYSHON NGJYRA
GOMAT E DIMRIT
FILTRUES AJRI BRENDA VETURES
VITI I PRODHIMIT MUAJI I 7/2002 MODELI 2003

VETURA POSEDON GJENDJE EXTREM TE RREGULLT SI NE MOTOR ASHTU DHE NE KAROSERI DHE NUK KA NEVOJ AS ME TO VOGLIN INVESTIM
VETURA GJINDET NE FUSHE KOSOVE


PRESIM BLERES SERIOZ NE NR KONTAKTUES 044 000 000tag tag tag
opel astra zafira vectra golf 3 4 5 audi vw passat reno peugeot mercedes citroen

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim