OPEL VECTRA 2.0 DTI ECO TEC RKS 02

Shitet nga: opel 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet Vetura Opel Vectra 2.0 DTI motorr me zinxhir ne gjendje extrem te rregullt e rexhistruar ne targa RKS posedon rexhistrim


==Vetura posedon serviset e kryera me rregull ne servis te opelit prishtine.

==Vetura osht ne emrin tim personal Garantoj per xhdo sen,bartja te pronari i ri pa problem ,nuk osht ne peng bankar ose lloj garantusi

POSEDON :
----Klimatronik ne funksion
----Dritat xenon
--- Larse te farave
--- Tempomat
--- ABS
--- Ulset me nxemje
---Pasqyret me rrym funksionale
----Air bag para dhe ne ulse
----Bord kompjuter
----Mbyllje qendrore me modul
---- 4Xhamat elektrik
----Pshtetese dore ne karrikat para dhe mbrapa
----EBD,Sistem frenimi ne te 4 disqet njsoj rast emerxhenc
----Timon servo multifunksional
----Timon levizes sipas nevojes
----Komanda ne timon
----Radio,EMP3,
----Interjerin shum te pastert
----Hallogenka
----Gomat e reja
----Filtrues ajri mrenda vetures
----Perden ne gjamin mbrapa
----Viti i prodhimit muaji 08 2001 modeli 2002
Vetura posedeon gjendje ekstrem te rregullt si ne trapa ashtu dhe ne karoseri dhe nuk don as me te voglin investim


Presim Bleres Serioz Ne Nr Kontaktues 044 974 321
astra vectra fiat corsa zafira golf 2 3 4 5 vw audi peugeot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim