OPEL VECTRA 2.2 GTS GJYSEM LEKUR KLIMATRONIK RKS03

Shitet nga: opel 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet Vetura Opel Vectra GTS 2.2 DTI motorr me zinxhir ne gjendje extrem te rregullt e rexhistruar ne targa RKS posedon rexhistrim 5 muaj


==Vetura posedon serviset e kryera me rregull ne servis te opelit prishtine.

==Vetura osht ne emrin tim personal Garantoj per gjdo sen bartja te pronari i ri pa problem ,nuk osht ne hipotek bankare ose lloj garantusi

POSEDON :
----Klimatronik 2zonale ne funksion
----ULSET GJYSEM LEKURE
----ULSET ME MASAZH
----ABS
----HALLOGENKA
----KUK PER TERHEQJE
----Pasqyret me rrym funksionale dhe levizese
----Air bag brenda gjith vetures
----Bord dhe info kompjuter
----Mbyllje qendrore me modul
----4Xhamat elektrik
----GJAMAT ANTIFLEX KOMPLET VETURA
----Pshtetese dore ne karrikat para dhe mbrapa
----EBD,Sistem frenimi ne te 4 disqet njesoj rast emerxhence
----Timon servo multifunksional
----Timon levizes sipas nevojes
----Komanda ne timon
----Radio cd ,
----Interjerin shum te pastert pa duhan
----Gomat e dimrit
----Filtrues ajri mrenda vetures
----Viti i prodhimit 20.09.2002 modeli 2003

Vetura posedeon gjendje ekstrem te rregullt si ne trapa ashtu dhe ne karoseri dhe nuk don as me te voglin investim


Presim Bleres Serioz Ne Nr Kontaktues 049 527 557


tag tag tag tag tag
opel vectra astra corsa signum zafira insgnia golf 3 5 6 7 8 audi bmw mercedes ford fiat peugeot etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim