OPEL VECTRA C GTC -02

Shitet nga: Fadili 25 Mar 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet vetura ne gjendje shume te mire. Vetura eshte shume e ruajtun, te gjitha serviset e kryera . Eshte vetur per merakli. Goma te veres dhe te dimerit me nje fjale nuk i mungon asgje. Regjistrim deri ne janar 2018. Per ma shume mund te kontaktoni ne tel: 044300083 ose 045300124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim