Opel Vectra

Shitet nga: Adem 09 Shk 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectren 1.6 injection shum e rujtne ne karaseri si dhe mrena,motori punon super ne te dy sistemet.posedon alu felga,muzik,centrall,hidraulik,vectra ec mire punon super,gomat e dimrit baterin e re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim