Opel Vectra -93

Shitet nga: Senadi 08 Pri 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
2, 0 benzin plin punon dyat i reghistrum ne emer tem ekam sesht ipotek esht shum ishtrengum motorrin shum te mir dhe shum irujten esht si jasht dhe mbrenda ska korizion baterin ere gomat enira hidrolik abs centrall orgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim